Najnovšie recenzie zo sekcie Chodítka

• Kvalitný material
  • Blokuju kolieska
  • Lahko montovat
  • Viac jazykov

Obojstranné chodítko Steady Speed od Fischer-price odporúčam. Vyrábali to z kvalitného materiálu. Má pekné farby. Malá s tým rada hrá aj keď sedí, na oboch stranach sú hračky, hrá pekné básničky. Pozítívum je že kolieská na tom blokuju , a sú tak bezpečnejšie.Dá sa voliť z viacerých farbách.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

• Stabilita
  • Farebné prevedenie a celkový dizajn
  • Kolieska s reguláciou rýchlosti
  • Viac úrovni obsahu
  • Možnosť výberu jazykov
  • Svietiaci klaksón a tlačidlo ABC123 je jedno a to isté tlačidlo

S chodítkom som veľmi spokojná. Montáž bola veľmi jednoduchá. Palubná doska s volantom, riadiacou pákou a svietiacim klaksónom po ktorého stlačení začnú hrať rôzne melódie a piesne hneď syna zaujala. S chodíkom sa vyhrá naozaj dlho. Piesne sú príjemné, veselé a hlavne náučné. Pri troch stupňoch obsahu sa zabavia najmladšie ale aj staršie detičky. Super je možnosť výberu z piatich jazykov, čo tiež rodič môže využiť aj pri staršom dieťati a hravou formou učiť napr. anglicky abecedu a číslice. Najviac oceňujem stabilitu a teda bezpečnosť chodítka, rovnako aj kolesá s reguláciou rýchlosti. Za mňa zatiaľ najlepšie chodítko s ohľadom na bezpečnosť s ktorým som mala skúsenosť.

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Bezpečnosť
  • Hracie prvky
  • Veselé pesničky
  • 3 úrovne učenia
  • Ľahká montáž
  • Sebarozvoj dieťaťa
  • Jedna strana chodítka je bez akýchkoľvek prvkov-škoda

Chodítko sme zložili rýchlou montážou. Hracie prvky dcéru hneď zaujali. Vkladacie kocky, palubovka s volantom, pákou, vypínačom sú úžasné pre zvedavé, malé, detské ručičky. Dieťa si cvičí motoriku. Zároveň tlačidlo na volante spúšťa 3 učebné úrovne podľa veku aj s pesničkami. Chodítko si nás získalo stabilitou a bezpečnosťou. Dieťa dennodenne motivuje k chôdzi, rýchlo získava sebadôveru. Špeciálne kolesá zabezpečia, aby sa dieťatko bezpečne postavilo a prispôsobí sa aj prvým pomalým krôčikom. Sme spokojní.

Overený zákazník Testuj.to Slavka

• ľahkosť ovládania
  • zábavné aj pri sedení
  • pekné pesničky
  • lahkosť skladania,poskladá aj nie moc zdatný\á majster/ka
  • nedá sa regulovať hlasitosť

Obojstranne choditko je velmi lahko zmontovatelne ,zvladne aj uplny laik. Ma krasny dizajn auticka.Chodi sa snim velmi lahko nieje prilis rychle. Je velmi zabavne rozvija nie len chodzu ale aj motoriku. Nato sluzia 3kocky roznych tvarov,ktore sa daju umiestnit na 3rozne miesta. Choditko pekne spieva, svieti.Jediny minus neda sa regulovat hlasitosť spevu.

Overený zákazník Testuj.to Júlia

• Farebné prevedenie
  • Výber z 5 jazykov
  • Obojstranné
  • Nedá sa nastaviť hlasitosť

Výhodou tohto chodítka je, že sa dá použiť obojstranne, každá strana ponúka iné aktivity. Dieťaťu poskytuje oporu a stabilitu v prvých krokoch, vďaka tomu môžu deti lepšie objavovať svet okolo seba z inej perspektívy. Ponúka viacero aktivít na rozvoj jemnej motoriky. Vďaka možnosti výberu náročnosti výuky poskytuje pre deti vždy nové podnety na rozvoj reči- abeceda, číslice, rôzne melódie, protiklady, a iné.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Stabilný a kvalitný
  • Veľa aktivít
  • Množstvo melódií
  • Pestré farby
  • Príliš výrazný zvuk melódie ktorá sa nedá stlmiť

Chodítko je veľmi milé a zaujímavé. Malý sa z neho veľmi teší. Páči sa mi že je stabilné, takže aj s prvými krokmi môžem byť kľudná že sa neprevrati. Má mnoho aktivít ktoré mu pomôžu v rozvoji jemnej a hrubej motoriky. Jediná nevýhoda je výrazný zvuk melódie, ktorá sa nedá stlmiť.

Overený zákazník Testuj.to Kristina

Pridané: 20. októbra 2022

Zakúpený v Testuj.to

• Kolieska. Na rozdiel od inych produktov (auticka, choditka kociky atd), toto choditko neujde ani zacinajucemu chodcovi, nehrozi teda neprijemny pad dopredu

Ocenujem kvalitu koliesok, choditko (na rozdiel od ostatnych, ktore sme vyskusali) neuteka dietatu doslova pred nosom. Okrem choditka to je aj super hracka. Volant sa otaca. Hra a spieva-pricom sa daju nastavit tri stupne ucenia sa podla veku a schopnosti dietatka. Pustame so vsetky tri. Melodie nie su otravne, prevedenie zvukov a hudby kvalitne, nie plechove. Na choditku je aj triedenie tvarov, ktore mozno vkladat, vhadzovat ale aj ukladat na povrch-cize tri rozne sposoby cvicenia ruciciek. Okrem toho rozne gombicky, packy atd.

Overený zákazník Testuj.to Patrícia

Pridané: 20. októbra 2022

• Farby
  • Motivácia k chodeniu
  • Dizajn
  • Rozvoj dieťaťa

Chodítko je od prvého dňa plne používané , zatiaľ za nás len kladne recenzie , dcéra sa mu vytešuje veľmi . Farby a výzor choditka sú pekne navrhnuté . Choditko ma aj hracie funkcie napríklad volant , ktorú našu dcéru zabaví a tak isto aj kocky . Veľká plus za nás že choditko vydáva zvuky a melódie .

Overený zákazník Testuj.to Daniela

Pridané: 18. októbra 2022

• Farebné prevedenie
  • Multifunkčné
  • Bezpečné
  • Obojstranné
  • Nedá sa nastaviť výška hlasitosti

Chodítko mame doma a skúšame, veľká výhoda je ze je obojstranné, čiže pre dieťa ideálne, takže z ktorej strany sa postaví tak z tej môže ísť. Dá sa prepínať medzi 5 jazykmi. Využiteľné pre menšie deti, no u nás sa zahrá s ním dokonca troj ročná. Každý z jednej strany a obidvaja majú nejakú aktivitu. Cize za mňa veľké plus. Veľká vyhoda je este ze aj z bočných stranách je pre dieťatko možnosť vkladat kocky, cize choditko je z každej strany využiteľné na 100%. Ešte dodám ze montáž je veľmi jednoduchá. Zvladne to aj maminka uplne s prehľadom:).

Overený zákazník Testuj.to Soňa

Pridané: 18. októbra 2022

Zakúpený v Testuj.to

• Možnosť výberu úrovne náročnosti výuky
  • Dizajn
  • Rozvoj jemnej motoriky
  • Rozvoj myslenia
  • Motivácia k pohybu
  • Na plávajúcej podlahe kĺže

Chodítko je úplne jednoduché zmontovať. Oceňujem, že je dosť stabilné, keď sa o neho dieťa zaprie a ide sa postaviť. Má zaujímavý dizajn, viacero prvkov na rozvoj jemnej motoriky, motivuje dieťa k pohybu, učí farby, abecedu, číslovky. Obsahuje viacero melódií aj pesničiek, takže nehrá stále to isté dookola.

Overený zákazník Testuj.to Soňa

• Obojstranný
  • Regulacia koliesok
  • Jednoduché zloženie výrobku
  • Zatiaľ sme žiadnu nenašli

Obojstranné chodítko Steady Speed hneď nášho 7 mesačného chlapčeka zaujalo. Hrací panel ponuka množstvo zábavy . Je farebne ,nezaberá veľa miesta,kolieska neprešmikuju takže je stabilné,príjemné zvuky.Možnosť nastaviť jazyk zo štyroch možnosti (slovenčina, čeština, poľština a maďarčina) Zatiaľ veľká spokojnosť.

INKA detské s hrazdičkou zelené

Kruzzel 6518 Veľká drevená motorická kocka

Overený zákazník Prevadzkaren.sk Overený zákazník

Pridané: 16. augusta 2022

Zakúpený v Prevadzkaren.sk

• Výborne učí motoriku dieťaťa vrelo odporúčam choditko je veľmi pekné

Choditko je pekne vrelo odporúčam

EcoToys drevené Hasičský zbor kocky

EcoToys drevené Hasičský zbor kocky

Overený zákazník Prevadzkaren.sk Overený zákazník

Pridané: 15. augusta 2022

Zakúpený v Prevadzkaren.sk

• Vhodné pre deti od jedného roka
Janod J04408 Sweet Cocoon s počítadlom a kockami 20 ks

Janod J04408 Sweet Cocoon s počítadlom a kockami 20 ks

Overený zákazník littlebird Meggie

Pridané: 6. augusta 2022

Zakúpený v littlebird

Najlepšia kúpa hračky. Krásne prevedenie a funkčnosť. Veľmi detailne prepacované. Preferujem hračky, ktoré majú dlhšie využitie. Okrem chodítka, klasické drevené kocky s abecedou, číslicami a tvarmi. Čiže to využitie tam bude. Chodítko má nastaviteľné kolieska. Postupne môžete uvoľniť intezitu chodu koliesok. Čiže je menšia šanca, že dieťa chodítko potlačí dopredu a spadne.

Zopa Fiesta Grey White

Zopa Fiesta Grey White

Overený zákazník Alza.sk Janka

Pridané: 28. júna 2022

Zakúpený v Alza.sk

• kvalita
  • design
  • zábava

s chodítkom sme naozaj veľmi spokojní
naozaj odporúčame

Little Dutch vozík s kockami Ocean

Overený zákazník littlebird dáša

Pridané: 25. marca 2022

Zakúpený v littlebird

• krásne vyhotovenie, pekné balenie, kvalita
Small Foot multifunkčný vozík Medveď

Small Foot multifunkčný vozík Medveď